NASZA OFERTA

Wynajem busów

Zapewniamy komfortowy transport osobowy dla kilkuosobowych grup. Nasza wypożyczalnia busów umożliwia rezerwację pojazdów dedykowanych do przewozu od 5 do 8 osób. Na flotę składają się nowe auta, posiadające ekskluzywne wyposażenie. W każdym pojedzie pasażerowie mogą korzystać z:

  • regulowanych foteli o ergonomicznych kształtach i skórzanej tapicerce,
  • dwustrefowej klimatyzacji,
  • lodówki/zamrażarki,
  • Internetu bezprzewodowego Wi-Fi,
  • gniazd 230 V

Najliczniej w naszej flocie reprezentowana jest ekskluzywna marka Mercedes-Benz. Wybieramy najwyższe opcje wyposażenia, a często korzystamy z indywidualnych, niestandardowych rozwiązań dedykowanych dla naszych samochodów. Dzięki temu wynajem busa z naszej wypożyczalni gwarantuje prestiż, a doświadczenie naszych kierowców gwarantuje najwyższą jakość usługi.

Kto może skorzystać z oferty wynajmu busów?

Nasza propozycja jest skierowana do wszystkich, którzy poszukują atrakcyjnej oferty pojazdów przeznaczonych do transportu niewielkich grup osób. Do tej pory z proponowanych przez nas rozwiązań korzystali:

  • organizatorzy wycieczek ekskluzywnych dla kilku osób, którzy poszukiwali wysokiej klasy pojazdów do transportu uczestników,
  • przedstawiciele firm, poszukujący komfortowych pojazdów dla grupy klientów lub partnerów biznesowych – jako transferu lotniskowego, czy pojazdu obwożącego po mieście w celach biznesowych bądź turystycznych,
  • organizatorów wydarzeń, oczekujących od wynajmu busów, pojazdów komfortowo wyposażonych, które służyć mają transportowi ważnych osobistości, znanych zespołów, itp.,
  • większe rodziny lub dwie rodziny jednocześnie, które planują wspólny wyjazd na urlop (np: narty we Włoszech czy nurkowanie w Chorwacji) dla których już sama podróż jest przyjemnością i miło spędzonym czasem.

Proponujemy wynajem mikrobusów o podwyższonym standardzie, dlatego nasza propozycja mocno wyróżnia się na rynku. Możemy zagwarantować przy tym wypożyczenie pojazdu z kierowcą, który pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały czas korzystania z usługi.

Oferta naszej wypożyczalni busów skierowana jest nie tylko do osób z Warszawy i okolic. Realizujemy usługi także w innych regionach Polski. Umożliwiamy dokonanie rezerwacji telefonicznie oraz drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie formularza wstępnej rezerwacji. Po otrzymaniu od Państwa zapytania przygotowujemy propozycje, które najlepiej będą odpowiadały indywidualnym oczekiwaniom i potrzebom.

Zadzwoń : +48 668 333 444
ZAREZERWÓJ TERAZ!
VIP-CORPORATION WSTĘPNA REZERWACJA