NASZA OFERTA

Transport na lotnisko Modlin

Z VIP Corporation bezpiecznie i komfortowo dotrzesz na lotnisko w Modlinie oraz inne wybrane lotnisko. Port Lotniczy Warszawa-Modlin oddalony jest o 40 kilometrów od stolicy i jest obecnie jednym z prężnie rozwijających się obiektów tego rodzaju na terenie kraju. Każdego roku wzrasta liczba lotów przez niego obsługiwanych, a więc rośnie też liczba pasażerów, korzystających z jego oferty. Dla tych, którzy oczekują wygody, szybkiego połączenia oraz elitarnych warunków firma VIP Corporation przygotowała atrakcyjną ofertę transferu na lotnisko w Modlinie. Proponujemy również odbiór pasażera z Portu Lotniczego i dowóz w dowolne miejsce na terenie Warszawy.

Proponujemy wyjątkowo dogodne warunki podczas jazdy. Transport na lotnisko Modlin oraz inne lotniska w Polsce i Europie realizowany jest w naszych luksusowych pojazdach zaopatrzonych w wygodne fotele, lodówko-zamrażarkę oraz bezprzewodowy Internet Wi-Fi. Dzięki licznym udogodnieniem osoba podróżująca może zrelaksować się przed lotem lub wypocząć po przylocie. Podstawiamy się na parkingu przed terminalem odlotów i przylotów, aby zapewnić jak najlepszą realizację usługi.

Naszą ofertę kierujemy do klientów krajowych i zagranicznych. Umożliwiamy rozliczenie transportu na lotnisko Modlin w rodzimej walucie (PLN) oraz w euro (EUR). W zależności od liczby osób zainteresowanych tą usługą możemy zaproponować wynajem pojazdów osobowych dostosowanych do konkretnej grupy. Wszystkie auta posiadają bardzo komfortowe wyposażenie, dzięki czemu luksusowy standard możemy zagwarantować zarówno pojedynczym klientom, jak i kilkuosobowym grupom.

Zadzwoń : +48 668 333 444
ZAREZERWUJ TERAZ!
VIP-CORPORATION WSTĘPNA REZERWACJA