Nasze samochody

VIP Corporation to wypożyczalnia ekskluzywnych samochodów. Świadczymy najwyższy standard obsługi Klienta i proponujemy wynajem aut luksusowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Możemy zapewnić transport VIP na konferencje, zagwarantować transfer prestiżowych klientów po mieście i do hotelu, czy wynająć Mercedes do ślubu. Działamy bowiem nie tylko jako vip taxi, w naszej flocie znajduje się nie jedna, bardzo efektowna limuzyna do ślubu.

Proponujemy głównie pojazdy marki Merdeces z uwagi na prestiżowy charakter producenta, wysoki standard wyposażenia oraz efektowny wygląd. Jako wypożyczania aut luksusowych sukcesywnie rozbudowujemy naszą flotę o ekskluzywne pojazdy. Naszym celem jest zagwarantowanie możliwości wyboru wszystkim zainteresowanym naszą ofertą. Właśnie dlatego wśród oferty vip znajdują się pojazdy osobowe, ekskluzywne busy, a także limuzyny.

Mają Państwo możliwość wynajmu samochodu luksusowego z naszej wypożyczalni w Warszawie z kierowcą. Usługa realizowana jest z dowolnego wskazanego przez Państwa miejsca, a cena ustalana indywidualnie. Koszt wynajmu i usługi vip taxi uzależniony jest od modelu auta, a także od czasu trwania, ilości przejechanych kilometrów. Proponujemy także rezerwację transferu z lotniska Warszawa-Modlin oraz Warszawa-Okęcie w ustalonej cenie – podanej w szczegółach oferty dla każdego pojazdu.

Rezerwacji można dokonać online, po wybraniu interesującego Państwa modelu, bądź telefonicznie.

Zadzwoń : +48 668 333 444
ZAREZERWUJ TERAZ!
VIP-CORPORATION WSTĘPNA REZERWACJASeo wordpress plugin by www.seowizard.org.