O VIP Corporation


Dlaczego VIP Corporation?


W VIP Corporation jesteśmy dumni dostarczając wysoce profesjonalną, prestiżową usługę wynajmu luksusowych samochodów. Nie tylko chcielibyśmy odróżnić się od innych wypożyczalni – my pragniemy Ci zaimponować! W tym celu stworzyliśmy następujące filary naszej działalności:


Uczciwość – Jesteśmy prawdziwą firmą, z prawdziwymi samochodami, zatrudniającą prawdziwych pracowników i posiadającą rzeczywistą siedzibę wraz z pełną infrastrukturą. Nie jesteśmy pośrednikami, brokerami, agentami, czy podnajemcami. Jesteśmy grupą wesołych chłopaków (i dziewczyn), które kochają samochody. A co najważniejsze – jesteśmy właścicielami i utrzymujemy każdy pojazd, który znajduje się w naszej ofercie. Oznacza to, że nie wynajmujemy samochodów na rzecz prywatnych właścicieli lub że podmieniamy się z innymi firmami. Każde zdjęcie, które zobaczysz na naszej stronie internetowej i w naszych katalogach jest rzeczywistym, realnym zdjęciem naszego samochodu. Nie znajdziesz tutaj żadnych stockowych fotografii.


Legalność – Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre wypożyczalnie samochodów nie podają nawet swojego adresu? To dlatego, że najczęściej go nie mają. My mamy profesjonalne obiekty, które są otwarte dla publiczności – można odwiedzić nas przez 7 dni w tygodniu i zobaczyć, dotknąć a może nawet powąchać 😉 naszą flotę niesamowitych samochodów. Jesteśmy prawdziwi!

Różnorodność – Wiemy, że nie każdy chce wydać ponad 2.000 zł dziennie, aby przejechać się najnowszym Mercedesem S-class. Dlatego oferujemy szeroki wybór sposobów w jaki możesz doświadczyć luksusowej podróży. Można skorzystać z wycieczek, transferów, przejażdżek, najmów kilkugodzinnych. Naszym celem jest, aby jak największej ilości osób dać możliwość doświadczenia posiadania luksusowego samochodu.


Stabilność – W niezmienionej formie działamy dla Was już od ponad 5-ciu lat. Jedyne co się zmienia to stale rosnąca flota własnych samochodów. Także bez obaw – szybko nie znikniemy!


Bezpieczeństwo – Jesteśmy w pełni licencjonowani i ubezpieczeni. Nie ukrywamy przed naszą firmą ubezpieczeniową, że jesteśmy wypożyczalnią samochodów. To kosztuje nas więcej, ale pokazuje jak bardzo zależy nam na solidności oferowanych usług.

Uczciwość – Prowadzimy uczciwy, etyczny biznes. Bardzo szanujemy naszą renomę i zadowolenie każdego z Klientów. I będziemy pracować bez wytchnienia, aby to utrzymać. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nieprzewidziane sytuacje również się zdarzają – samochody się psują, Klienci czasem spóźnią się ze zwrotem auta, a pracownikom zdarza się zachorować. Jeśli takie coś się przytrafi, będziemy informowali Cię na bieżąco jednocześnie robiąc co tylko w naszej mocy, aby znowu wszystko było w porządku.

Przyjemność – Jak już pisaliśmy, jesteśmy grupą wesołych chłopaków (i dziewczyn). Nie prowadzimy naszej firmy w celu prania pieniędzy lub poprawiania własnego ego. Jesteśmy w tej branży, ponieważ kochamy samochody i kochamy oglądać wyraz twarzy naszych Klientów kiedy wręczamy im kluczyki. Chcemy podarować Wam to uczucie radości i entuzjazmu przez cały czas.

Wartość – Tak, „wartość” wiemy, że wartość nie jest pierwszą rzeczą o jakiej myślisz wynajmując luksusowy samochód. Ale my rozumiemy ekonomię tej branży i dajemy Ci jak najlepsze doświadczenia i usługi w możliwie najniższej cenie. Staramy się nie być rozrzutni, ale jednocześnie nie tniemy wszelkich możliwych kosztów i nie szukamy szybkich zarobków. Nie, nie będziemy pobierać opłaty, jeśli pojawisz się 20 minut później niż ustaliliśmy.

Przejrzystość – Mnóstwo ludzi dzwoni i pyta „gdzie jest haczyk?” lub „czy coś przeoczyłem?” Nie ma żadnego haczyka. Pokazaliśmy wszystko na naszej stronie internetowej. Nie ma żadnych ukrytych opłat, dodatkowych podatków, tajnych pojazdów, które próbujemy zamaskować. Widzisz nas takich jacy jesteśmy. I tak powinno być.

Oryginalność – Łatwo zauważyć, że inne firmy mają strony internetowe, które wyglądają jak nasza i zdjęcia pojazdów, które wyglądają jak nasze. Ale to my jesteśmy na rynku od 2011 roku, a nie one.

ZAREZERWUJ TERAZ!
VIP-CORPORATION WSTĘPNA REZERWACJA